מסנן מים תת כיורי

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

פתרון של מסנן מים תת כיורי הוא אחד הפתרונות היותר מומלצים ושימושיים היום עבור סינון מים למשקי הבית הפרטיים. אנו רואים דרישה הולכת וגוברת של לקוחות פרטיים להתקנת מסנן מים תת כיורי בביתם אך מנגד אנו עדיין רואים לקוחות שלא מודעים ליתרונות הרבים שמסנן מים תת כיורי מביא עימו ומדוע בכלל הם צריכים להתקין אחד כזה בבית שלהם. לכן החלטנו להביא בפניכם את ארבעת היתרונות המרכזיים של המוצר הזה ומדוע אתם חייבים אחד בבית שלכם. 

בריאות

כולנו רוצים לדאוג בצורה המיטבית לבריאות של כל בני המשפחה שלנו ועל מנת לעשות זאת אחת הדרכים היא התקנת מסנן מים תת כיורי בבית שלנו. מי השתייה בברז במדינת ישראל אמנם ראויים לשתייה אך כמו בכל דבר גם כאן יש מקום לשיפור האיכות. במי הברז יש כמויות של אבנית, פלואור, מתכות רעילות כאלה ואחרות שלא מומלצות לשתייה בכמות גדולה ולכן כן מומלץ לסנן את מי הברז לפני השתייה שלהם. מסנן מים תת כיורי שעומד בכל התקנים הקבועים של מכון התקנים הישראלי יספק לכן את הפתרון המיטבי על מנת לשמור על בריאותכם ובריאותם של בני ביתכם.

חוסך מקום

אחת הבעיות הגדולות ביותר במרחב הביתי ומטבח בפרט היא בעיית הנדל״ן שכן במטבח תמיד יהיה חסר מקום. משטחי העבודה במטבח תמיד יהיו עמוסים במכונות כאלה ואחרות כמו מיקסרים, טוסטרים, מכונות קפה ועוד. במידה ופתרון סינון המים שלנו יהיה כל דבר אחר פרט למסנן מים תת כיורי הוא יתפוס לנו מקום רב על משטחי העבודה של המבטח כמו בר מים למשל ולכן השימוש במסנן מים תת כיורי מקנה לנו גמישות רבה בהיבט של המקום במטבח. העובדה שהוא כלל אינו תופס מקום במטבח ומותקן מתחת לכיור על גבי צנרת המים הופכת אותו לפתרון לאידיאלי לא רק עבור מטבחים קטנים אלא עבור כל מטבח לאור העובדה שהוא מפנה לנו שטח רב במטבח ועוזר לנו לשמור על סטיריליות עיצובית.

תחזוקה קלה

עוד יתרון גדול מאוד של מסנן מים תת כיורי הוא העובדה שהתחזוקה שלו היא פשוטה מאוד. לרוב אנו נמנעים ממכשירים שהתחזוקה שלהם מסובכת ולא ידידותית אך במקרה של מסנן מים תת כיורי הדבר פשוט מאוד. כל שעלינו לעשות אחת למספר חודשים, בהתאם להנחיית היצרן, הוא להחליף את המסנן עצמו של המים וכך לדאוג שאנו נמשיך לצרוך מים איכותיים לשתייה.

שומר על מכשירי החשמל

מסנן מים תת כיורי יודע לסנן אבנית ברמה גבוהה מאוד ואותו סינון מאריך את אורך חייהם של מכשירי החשמל בבית שלנו. מכשירי חשמל בעלי גופי חימום נוטים לצבור אבנית ובכך לפגוע בפעילות גופי החימום לאחר זמן מה, דבר שגורם לתקלות רבות. מים מסוננים יעזרו לנו לשמור על גופי החימום ומכשירי החשמל שלנו בצורה יעילה יותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, רכשה חברת ימי חיטוי מים ניסיון מקצועי יוצא דופן, המאפשר לה להשלים משימות חיטוי רחבות ידיים בתוך זמן קצר וביעילות של מאה אחוז. אנו עושים שימוש במגוון חומרי חיטוי ובמינונים משתנים בהתאם לסוג מערכת המים, רמת הזיהום שנמדדה בהם ועוד שורה של פרמטרים הנבחנים על ידנו בבית הלקוח.

-ימית חיטוי מים-

פרגולות חשמליות, ניקוי ספות עור

פרגולות חשמליות אם אתם מחפשים פתרון נוח מול תנאי מזג האוויר השונים בשטחי החוץ שלכם, פתרון שישדרג לכם את מראה המקום ויהיה

התקשרו עכשיו