אודותינו

ימית חיטוי מים

חברת ימית חיטוי מים מתמחה בחיטוי צנרת מים, חיטוי מאגרי מים, בדיקות איכות למים וטיפול כללי במים באופן שוטף ולאחר זיהום. חברת ימית פועלת על פי רישוי מסודר ומעסיקה מומחים בעלי השכלה רשמית בתחום ובעלי הסמכה מקצועית מלאה.

החברה מציעה שירותי חיטוי במגוון רחב של סיטואציות ולמגוון רחב של לקוחות, ובכלל זה חיטוי בתים חדשים לטופס 4, חיטוי לאחר שיפוץ דירה, חיטוי לאחר זיהום מערכת המים, חיטוי תחזוקה, חיטוי מערכות מים במפעלי מזון ומשקאות, חיטוי קווי מים עירוניים ובינעירוניים, חיטוי קווי מים ביתיים, חיטוי מאגרי מים בכל מידה וגודל החל מבר מים ביתי, דרך מאגרי מים במפעלים ומאגרים חקלאיים ועד מאגרי מי שתייה עירוניים.

חיטוי מאגרי מים

הניסיון עושה את ההבדל

לאורך שנים של פעילות בתחום, רכשה חברת ימי חיטוי מים ניסיון מקצועי יוצא דופן, המאפשר לה להשלים משימות חיטוי רחבות ידיים בתוך זמן קצר וביעילות של מאה אחוז. אנו עושים שימוש במגוון חומרי חיטוי ובמינונים משתנים בהתאם לסוג מערכת המים, רמת הזיהום שנמדדה בהם ועוד שורה של פרמטרים הנבחנים על ידנו בבית הלקוח.

במסגרת שירותי החיטוי, אנו מבצעים גם בדיקה יסודית של צנרת המים או מאגר המים על מנת לוודא איטום מלא והיעדר פתחים דרכם יכולים לחדור מזהמים. אנו מבצעים ניקוי יסודי של דפנות המאגר על מנת להסיר משקעי זיהום שנצמדו לקירות המאגר ולאחר מכן מבצעים חיטוי יסודי עם חומר החיטוי המתאים, במינון המתאים ולמשך הזמן המתאים.

איכות, שירות מקצועיות

לאחר כל משימת חיטוי, אנו מבצעים בדיקה יסודית ומקצועית של איכות המים על מנת לוודא שלא נותרו עוד שיירי זיהום או שאריות מחומר החיטוי. שירותי החיטוי של ימית חיטוי מים מבטיחים לכם מים נקיים, טהורים ובטוחים לשימוש וכן מאגר וצנרת נקיים ומוגנים מפני חדירת זיהומים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בעניין ואנו נספק לכם מענה מהיר ומקצועי על פי כל דרישות החוק והתקנות ועל פי הסטנדרטים של משרד הבריאות. צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי או לקביעת מועד חיטוי כבר בשבוע הקרוב.