פילטר מים

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

אחד המוצרים החשובים ביותר במרחב הביתי הינו פילטר מים, אך למה אנו למעשה מתכוונים שאנחנו אומרים פילטר מים? ישנם מגוון רב של מסנני מים רבים במרחב הביתי כאשר לכל אחד שימוש שונה ומטרה שונה. אז במאמר הבא נציג בפניכם את הנושא לפרטי פרטים ונענה לכם על כל השאלות שיש לכם בנוגע לפילטר מים לבית,הכל בכדי שתוכלו להתאים לעצמכם את פילטר המים התואם את הצרכים שלכם.

פילטר מים למכשירי החשמל בבית

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע מכשירי חשמל צריכים פילטר מים? אז התשובה לכך פשוטה, הם חייבים פילטר מים על מנת להאריך את אורח החיים שלהם. מכונות כביסה, מדיחי כלים, מכונות קפה ועוד הם צרכני מים לפעילות השוטפת שלהם והם כמובן צורכים את המים הרגילים שמגיעי אלינו מהצנרת לברז. אותם מים מכילים כמובן אבנית ואותה אבנית עלולה להרוס את הצנרת של אותם מכשירי חשמל. שימוש בפילטר מים לצנרת הביתית שלנו בטרם אותם המים מגיעים למכשירי החשמל יעזור למנוע הצטברות של אבנית בצינורות המים של מכשירי החשמל ובכך להאריך את אורך החיים שלהם. שימור הצינורות שלהם עלול לחסוך לנו כסף רב על תחזוקה השוטפת של אותם מכשירי חשמל וכמובן להימנע מתיקונים לא רצויים. לכן, מומלץ לבחור פילטר מים במטרה להאריך את אורך החיים של מכשירי החשמל שלנו ובכך בעצם לחסוך כסף יקר.

פילטר מים לברז

גם עבור מי השתייה שלנו ישנם מסנני מים למרחב הביתי כאשר תפקידם הוא מעט שונה מהתפקיד של פילטר מים למרחב הביתי שהזכרנו קודם לכן. מסנני מים עבור מי השתייה שלנו תפקידם הוא יותר לסנן חיידקים ומתכות רעילות ממי השתייה שלנו ופחות להסיר מהם את האבנית שכן כמות האבנית במי השתייה בברז במדינת ישראל היא אינה מזיקה היות והכמות שלה במי השתייה קטנים. גם לפילטר מים עבור מי השתייה שלנו יתרונות רבים עבורנו כאשר המרכזי שבהם הוא שאנו לא צריכים לקנות בקבוקי מים גדולים ולסחוב אותם הביתה. בנוסף הפילטר מים מותקן מתחת לברז בצנרת שלו ולא תופס מקום רב, כך שאם חשבנו על פתרון של בר מים או על פתרון של מיכל מים עם מסנן אלו הם פתרונות שתופסים לנו מקום רב במרחב של המטבח בעוד התקנת מסנן מים על הצנרת היא נסתרת, חוסכת לנו המון מקום והיא עושה את אותה פעולה בדיוק. פילטר מים לברז הוא הפתרון האולטימטיבי למי שרוצה להנות ממים איכותים ונקיים לאורך כל השנה.

מה עלינו לבדוק שאנו רוכשים מסנן מים לבית?

כאשר אנו מתכוונים לרכוש מסנן מים למרחב הביתי חשוב מאוד לוודא מספר דברים כאשר בראש ובראשונה הוא תו התקן של המסנן. בשוק ישנם הרבה מסנני מים שכולם מבטיחים הרים וגבעות אך עליכם לוודא טרם הרכישה כי לאותו מסנן יש תו תקן ישראלי והוא הוכח בתור מסנן מים יעיל, בין אם מדובר עבור מי שתייה או מים למכשירי החשמל בבית. דבר נוסף שיש לבדוק הוא סוג המסנן היות וקודם לכן ציינו בפניכם שישנם סוגים שונים של מסנני מים עבור המרחב הביתי, לכן אנו צריכים לוודא כי אנו רוכשים מסנן שתואם את הצרכים שלנו.

איך מתקינים פילטר מים

ההתקנה של פילטר מים היא יחסית פשוטה מאוד ואורכת זמן קצר מאוד. לאחר שרכשתם את המסנן יתאמו אתכם הגעה של טכנאי והתקנה במקום של מסנן המים אותו בחרתם. את מסנן המים יתקין הטכנאי על גבי הצנרת שלכם, תלוי כמובן בסוג המסנן אך ניתן להתקין אותו על הצנרת הראשית של המים בבית שלכם ומסננים אחרים יותקנו על גבי הצנרת מתחת לכיור במקרה ואנו רוצים לסנן מי שתייה.

תחזוקה שוטפת של פילטר מים

התחזוקה השוטפת של פילטר המים היא אינה מסובכת כלל וכלל וגם אנשים ללא רקע טכני או חוש טכני יכולים לבצע את זה בקלות יתרה. לאחר ההתקנה של מסנן המים הטכנאי יסביר לכם בדיוק מהם שלבי התחזוקה השוטפת וכיצד ניתן לבצע אותם בקלות רבה. כל שעליכם לעשות הוא ללמוד איך מבצעים בדיקה של הפילטר שכן ישנם דגמים בהם תוכלו לראות מי הפילטר מתמלא וכך להחליפו. תהליך החלפת המסנן הינו פשוט וכל שעליכם לעשות הוא להסיר את הפילטר הקיים ולהתקין במקומו פילטר חדש להמשך סינון תקין של המים.

במידה ואין למסנן המים שרכשתם מד שמראה לכם מתי להחליף את הפילטר מומלץ לשאול את הטכנאי כל כמה זמן כדאי להחליף את הפילטר. במסגרת ההדרכה של הטכנאי על התחזוקה של הפילטר יאמר לכם הטכנאי כל כמה זמן מומלץ להחליף את הפילטר שכן לכל דגם יש זמן פעילות שונה המתאים לו. דבר נוסף שאנו ממליצים לכם הוא לרכוש מסנן אחד או שניים חלופיים על מנת שלא תצטרכו להטריח את עצמכם לרכוש מסנן חדש ברגע שתצטרכו להחליף אותו והוא יהיה זמין בביתכם. במידה ואין לכם חוש טכני ואתם לא רוצים להסתבך עם החלפה של המסנן בעצמכם כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד הלקוחות ולבקש שיגיע אליכם טכנאי עם מסנן חדש על מנת לבצע את פעולת החלפת הפילטר בעצמו.

מעונינים לשמוע מידע נוסף לגבי מסנני מים ומערכות לטיהור מים? חברת ימית חיטוי מים מעניקה לקהל לקוחותיה שירות מקצועי, יעיל ומהיר. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר ולהוזיל את עלות המסנן וההתקנה בעשרות אחוזים. אנו משווקים את המסננים האיכותיים ביותר, כולם עם תו תקן ישראלי ומתחייבים לאיכות באחריות. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!