פילטר אבנית

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

אולי לא כולכם יודעים זאת אבל אחד הדברים החשובים ביותר שאתם רוצים להתקין בבית שלכם הוא פילטר אבנית. פילטר אבנית למעשה מגן עליכם ועל כל תושבי הבית אבל לא רק על בני האדם שבבית אלא גם על כל צרכני מים, כלומר הוא מגן גם על מכשירי החשמל שמשתמשים בצנרת המים במרחב הביתי שלכם. מכשיר זה בדרך כלל אינו מגיע עם הדירה ויש להתקינו באופן נפרד כחלק משיפוץ, לאחר שיפוץ או באופן רגיל ושוטף בלי קשר לשיפוץ הבית.

מהו למעשה פילטר אבנית?

פילטר או סנן אבנית כשמו כן הוא, ותפקידו הוא כאמור לסנן את האבנית מהמים שאנו צורכים במרחב הביתי כמה שיותר, בין אם מדובר במים לשתייה ובין אם מדובר במים שצורכים מכשירי החשמל השונים בבית. במים בארץ ישנה אבנית, אמנם לא בכמות גבוהה שמזיקה לבני אדם אך בהחלט בכמות סבירה שמזיקה למכשירי החשמל השונים בבית שמשתמשים במים כמו מדיח כלים, מכונת כביסה, מכונת קפה ועוד. אותה אבנית עלולה לסתום את הצנרת ובכך לגרום למצבים בהם אפילו נאלץ להחליף את מכשיר החשמל המדובר.

היתרונות של פילטר אבנית

אז בראש ובראשונה היתרון המרכזי של פילטר אבנית בבית הוא הארכת חיי המוצר של כלל מוצרי החשמל בבית אשר משתמשים בצנרת המים כמו אותם מכשירים שציינו קודם לכן. העובדה שמכשירי החשמל צורכים מים מסוננים ואיכותיים יותר מאריכה את אורך חייהם על ידי כך שהצנרת שלהם נשמרת באופן טוב יותר לשנים רבות. מים מסוננים גוררת תחזוקה מעטה יותר של אותם מכשירי חשמל והימנעות מתיקונים או החלפת המוצרים לפני שהגיע זמנם. יתרון נוסף הוא כמובן מי השתיה שלנו שכן אנו צורכים מים מסוננים איכותיים יותר. מי הברז, המים מן המקרר וגם המים של מכונת הקפה עוברים תהליך סינון ואנו צורכים כתוצאה מכך מים באיכות טובה יותר ללא אבנית.

איך מתקינים פילטר נגד אבנית בבית?

כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם חברה  שמתקינה פילטרים כנגד אבנית במרחב הביתי. לאחר שניצור עימם קשר נקבל הצעת מחיר על הפילטר ומיד יקבעו איתנו התקנה. ההתקנה מבוצעת באופן מיידי תוך זמן קצר על הברז הראשי של צנרת המים של הבית שלנו. לאחר ההתקנה הקצרה נקבל הסבר על איך עלינו לתחזק את הפילטר ומה עלינו לעשות איתו בשוטף. בדרך כלל ישנם על הפילטרים אינדיקציה כלשהי שמראה שהפילטר תקין ועובד כשורה. לעיתים כאשר הפילטר מלא באבנית יהיה עלינו להחליף אותו אך זוהי פעולה תחזוקתית פשוטה מאוד שבדרך כלל הטכנאי שמבצע את ההתקנה יראה לנו איך מבצעים אותה. כל שעלינו לעשות במקרה כזה הוא להסיר את המסנן המלא ולהחליפו באחד חדש על מנת שהפילטר יוכל להמשיך לסנן אבנית כהלכה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!