מסננים למים

לעיתים אנו נוטים לחשוב כי אנו משתמשים במים במרחב הביתי אך ורק לשתיית מים או לשטיפת ידיים אך למעשה סביבנו במהלך היום יום ישנו שימוש עצום במים במרחב הביתי כאשר בין הצרכנים ניתן למצוא את הקומקום כמובן, מדיח כלים, מכונת קפה, מכונת כביסה ועוד. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב אותם צרכני מים, שבכולם יש גופי חימום. גופים אלה תפקידם לחמם את המים שמגיעים לאותו מכשיר חשמל. אחת הבעיות שנוצרות כתוצאה ממגע ישיר בין גוף החימום למים היא הצטברות של אבנית כתוצאה כמובן מאבנית שנמצאת במים שמגיעים אלינו לצנרת. אותה אבנית לאו דווקא מזיקה לנו כאשר אנו צורכים את המים הללו בתור מי שתייה אך לאותם מכשירי חשמל היא קריטית מאוד וגורמת לנזקים רבים.

מסננים למים כפתרון תחזוקתי למכשירי חשמל

כתוצאה מאותה אבנית שהזכרנו קודם לכן אותם מכשירי חשמל ניזוקים באופן משמעותי בעיקר באיזור של גוף החימום שצובר אבנית. צבירת האבנית משפיעה באופן ישיר על גוף החימום שצורך יותר חשמל ומתחמם מהר יותר ובכך עולה משמעותית הבלאי של המכשיר ולכן אנו נתקלים הרבה מאוד בהחלפת גופי החימום בתור תקלה נפוצה בבתים רבים וגם החלפת אותם מכשירי חשמל בטרם עת, הרבה לפני שחיי המדף שלהם עתידים להיגמר. הפתרון לכך הוא התקנת מסננים למים במרחב הביתי.

היתרונות של התקנת מסנני מים במרחב הביתי

להתקנת מסנני מים במרחב הביתי יתרונות רבים כאשר היתרון המרכזי של התקנתם הוא העובדה שאנו שומרים ומאריכים את אורך חייהם של מכשירי החשמל במרחב הביתי. כפי שציינו אותם מכשירי חשמל נפגעים מה אבנית שבמים. התקנת מסננים למים על גבי הצנרת של הבית שלנו למעשה תביא לנו מים נטולי אבנית לצנרת ובכך תשמור על מכשירי החשמל לטווח הארוך.

מסננים למי השתיה

גם לסינון מי השתייה במרחב הביתי ישנם מגוון פתרונות רבים החל מבר מים למשל ומתקן ידני לסינון מים המולבש על גבי קנקן. פתרון נוסף ופשוט עוד יותר הוא הלבשה של מסנן מים על גבי הצנרת הביתית שלכם. המסנן מותקן על גבי הצנרת שמתחת לכיור ובכך חוסך מקום רב בבית. עוד יתרון של מסנן מים לשתייה הוא הקלות הרבה בה אנו מחליפים את המסנן ברגע שהוא מתמלא. מסננים למי השתייה שונים מעט מן המסננים שמסירים אבנית ועוזרים להאריך את חיי מכשירי החשמל שלנו בכך שמעבר לאבנית אותם מסננים למי השתייה גם מסננים חומרים רעילים אשר קיימים במים ולא טובים לנו במידה ונשתה אותם כמו פלואור או מתכות רעילות כאלה ואחרות. ישנם מוצרים רבים בשוק מסנני המים, כאשר כל מסנן עונה על צורך אחר בהתאם למה שאתם מחפשים כמובן. הדבר שהכי חשוב לבדוק בטרם אתם רוכשים את המסנן שעונה לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר הוא לבדוק שיש לו תו תקן מתאים.

מערכת סינון מים

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לגוף האדם הם מים בריאים ואיכותיים לשתייה. כיום בשוק המים ישנם אין ספור פתרונות של מערכת

מסנן מים ראשי

כשמשפחה או בית עסק בוחרים להתקין מסנן מים ראשי הם קודם כל חושבים על כך שהם מעוניינים לשתות ולעשות שימוש במים איכותיים

איך להתקין מטהר מים?

בשוק קיימים מספר סוגים של מסנני ומטהרי מים. חלקם מיועד להתקנה מחוץ לדירה או לבית, וחלקם מיועד להתקנה בתוך הבית – מתחת

התקשרו עכשיו