מסנן הרדלס

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

כולנו רוצים להנות ממים שעברו תהליך סינון, מים נקיים מחלקיקים, מתכות, אבנית ושאר רכיבים שאינם בריאים לא לנו ולא לגופי החימום של מוצרי החשמל בביתנו לרבות מכונת הכביסה, המדיח והקומקום.

השוק מציע אינספור סוגים של מסננים ומערכות לטיהור מים כאשר אחד המובילים הוא מסנן הרדלס. אז איך בעצם נדע במה לבחור ומה מתאים לצרכים שלנו ושל בני ביתנו?

מדובר במערכת סינון ייחודית המאופיינת ברשת דקיקה חד שלבית אותה אנו מתקינים אחרי שעון המים. המערכת מסייעת לטפל במים בכל חלקי הבית והיא מסננת משקעים, אבנים, חול ומתכות. בנוסף, המערכת משלבת מחסנית הנקראית אבני סיליפוס ותפקידה לטפל באבנית, זאת מלי לפגוע באיכות המים. התוצאה: מדהימה.

מסנן הרדלס – איך זה עובד?

המסנן בנוי בשיטה רב שכבתית המשלבת לוחות נירוסטה באופן א-סימטרי. זיטה זו מסייעת למנוע מצב שלחץ המים נפגע, זאת בשונה ממערכות טיהור וסינון אחרות.

מהם היתרונות של מסנן הרדלס?

  1. המים טובים וראווים לשתיה
  2. עשויה נירוסטה ובכך דוחה היווצרות של קורוזיה
  3. מערכת העומדת בתקנות ה- FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומאושרת לשימוש בישראל
  4. מגיעה עם אחריות ל-5 שנים
  5. רמת המינרלים במים נשמרת גם אחרי הסינון
  6. רמת טעם ואיכות של מים מינרלים
  7. מגן על הדוד החשמלי/דוד שמש, מכונת הכביסה, המקרר והמדיח

מדוע חשוב להשקיע במסנן מים איכותי?

מדובר במוצר שישרת אותנו נאמנה שנים רבות, מוצר האשר מצד אחד משפיע על הבריאות שלנו ומצד שני מאריך את אורך החיים של מכשירי החשמל שלנו. בחירת מסנן מים כמו הרגלס נותנת לנו שקט נפשי ומאפשרת לנו להיות בטוחים שהמים שזורמים בכל הברזים בביתנו עברו את כל תהליכי הסינון הדרושים. כך בעצם אין אנו צריכים לרכוש אחת לשבוע בקבוקי מים מינרלים בכמות גבוהה, מה שבעצם גם חוסך לנו בעלויות ומאפשר לנו לתרום את החלק הקטן שלנו בשמירה על איכות הסביבה. למעשה, השקעה חד פעמית במסנן מסוג הרדלס נעשית לטווח הארוך והיא ללא ספק משתלמת מכל הבחינות.

מעוניינים בשדרוג איכות החיים בכל מה שקשור לצריכת המים הביתית שלכם? חברת ימית חיטוי מים היא היבואנית והמשווקת הבלעדית של מסנן הרדלס. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להנות משירות מעולה ולשדרג את איכות המים בביתכם. אנו עובדים בפריסה ארצית ומעניקים שירות למגזר הפרטי והציבורי גם יחד. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!