מטהר מים

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

אם נמאס לכם לסחוב אחת לשבוע או שבועיים בקבוקי מים מינרלים כבדים מהסופר אל הרכב, מהרכב אל הבית, מהבית אל ארון האחסון או אם אתם פשוט רוצים שמי הברז שלכם יהיו טובים, נקיים ואיכותיים יותר עד כדי שתוכלו ממש לשתות מהם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקין מטהר מים. אנו שומעים על עוד ועוד סיפורים על כמה המים הזורמים בברזים שלנו אינם ראויים לשתיה.

רוב המים המגיעים לברזים בבתים בישראל מכילים חומרים מזהמים, מתכות, חיידקים וחומרים השונים הפוגעים בבריאות שלנו. זו הסיבה שרובנו נמנעים מלשתות את מי הברז ומסתפקים בחלופות כמו בקבוקי מים מינרלים כבדים המזהמים את הסביבה שלנו לצד מיני ברים מסוגים שונים. החיסרון של מיני בר בא לידי ביטוי בכך שהוא תופס לנו מקום על השיש, הוא נחשב להוצאה לא מבוטלת ודורש תחזוקה לאורך כל השנה. מטהר המים המתקדם ביותר פועל בשיטה ייחודית הנקראית שיטת טיהור באוסמוזה הפוכה.

מטהר מים – כל היתרונות במוצר אחד

  1. התקנה פשוטה יחסית- את מטהר המים מתקינים לרוב על קו הראשי של המים ומדובר בהתקנה יחסית פשוטה. החלטה שללא ספק תשפר הן את איכות המים שזורמים בברז שלכם והן את איכות החיים והבריאות שלכם. 
  2. השקעה חד פעמית – אומנם יש צורך אחת לכמה זמן לנקות את המסנן אבל בעיקרון, אם אתם משקיעים במטהר מים איכותי, אתם נהנים ממוצר שישרת אתכם לאורך שנים רבות קדימה.
  3. משפר את איכות וטעם המים – מטהר מים מסייע לסלק את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים, מסלק מתכות, חול, לכלוך, מזהמים ועוד. מבטיח מים איכותיים לשתיה. כך אתם ובני המשפחה שלכם יכולים לעשות שימוש במים איכותיים, לשתות מהם, להתקלח איתם, ליטול איתם ידיים ללא כל חשש או בעיה. המים כבר לא מייבשים את העור שלנו ואת השיער שלנו. המים מסייעים לשפר את זרימת החמצן.
  4. מאריך את אורך החיים של מכשירי החשמל – במים רגילים שלא עוברים תהליך טיהור על ידי מטהר מים יש כמות גבוהה של סידן השוקע ופוגע בגופי החימום. באופן כזה מצטברת אבנית על גופי החימום במכשירי חשמל כמו מכונת כביסה, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, מיחם ועוד. גוף החימום צריך להתאמץ יותר מאשר ברגיל ואז הוא גם צורך יותר חשמל וגם נשחק יותר מהר. התוצאה, החלפת מוצרי החשמל לעתים קרובות יותר. במקום זה, אם מתקינים מטהר מים, הוא מפרק את האבנית ומונע ממנה להצטבר וזה בעצם גם חוסך לנו בחשמל וגם משפר את תפקוד מכשירי החשמל.
  5. חוסך לנו במקום ושומר על הסביבה שלנו – בעזרת מטהר מים אנו כבר לא צריכים לרכוש בקבוקי מים מינרלים וכך חוסכים במקום רב ונמנעים משימוש באחד החומרים שהכי מזהמים את הסביבה שלנו – פלסטיק.

לפני שבוחרים מטהר מים

מומלץ לוודא שמטהר המים אותו אתם בוחרים מתאים לצרכים שלכם ומחזיק בתו תקן מטעם משרד הבריאות בישראל.

סוגים של מטהר מים

חשוב קודם כל להבין שמטהר מים מתחבר ישירות לרשת אספקת המים כאשר פעולת הסינון כרוכה בהזרמה של מים דרך פילטר שתפקידו לסנן לכלוך, חלודה, מתכות, חול, מלחים שונים, חיידקים ועוד. קיימים כל מיני סוגים של מטהרי מים החל ממטהרים פשוטים העובדים באמצעות מסננים כמו למשל מסנן מכני, מסנן פחם פעיל, מסנן פחם פעיל דחוס וכדומה. לעומתם, יש מערכות מורכבות יותר שכאמור מבוססות על שיטת טיהור אוסמוזה הפוכה. טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת הפועלות בלחץ יחסית גבוה ומסייעות בטיהור המים.

הנה פירוט קצר על תהליכי סינון מים על בסיסי מטהרי מים שונים:

  • מסנן מכני – טיהור שאינו מאפשר לחלקיקים מגודל מסוים לעבור. סנן זה אינו מקטין את כמות האבנית במים ויש צורך לתחזק את המסנן כל הזמן. ניתן להתקנה בסמוך לשעון המים או כיחידה עצמאית.
  • פחם פעיל – מטהר מים המכיל סנן פעיל המסייע להרחיק חלקיקים בכל מיני גדלים. מסייע להפחית את כמות האבנית שבמים ואף משפיע על כמות המתכות. משפר את טעם וריח המים. מסייע בהרחקת כלור. אינו מקטין את כמות המינרלים במים ולכן לא הופך אותם לרכים יותר.
  • אוסמוזה הפוכה- מטהרי מים המאפשרים מעבר מים בלבד ומרחיקות את כמות המינרלים ובכך מונעות הצטברות של אבנית. מסייעות בהרחקה של מתכות מסוגים שונים ותרכובות אורגניות. 

אז איך בוחרים מטהר מים?

ובכן, כדי לבחור מטהר מים יש לבחון את כל הצרכים והמאפיינים. למשל, יש לשים לב האם זה בית או דירה, מהם הצרכים הביתיים שלנו, מה רמת הלחץ של המים ורק על פי זה לבחור את סוג המטהר.

רוצים לשמוע מידע נוסף על מטהרי מים, מסנני מים ומערכות לטיהור מים? המומחים של ימית חיטוי מים ישמחו לסייע לכם הן בהתאמת המוצר המתאים והן בתהליך ההתקנה. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולשפר בקלות את איכות המים!. צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!