בדיקות למים

המחירים שלנו הכי טובים שתוכלו למצוא! תבדקו ותגלו!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הליך של בדיקת המים נועד להבטיח לנו מים איכותיים ולשמור על הבריאות שלנו. במים אשר מגיעים אל פתח ביתנו עלולים להיות במקרים מסוימים חיידקים וכימיקלים אשר עלולים להפוך אותם למסוכנים לשתייה ואפילו לרחצה. בדיקות למים נועדו לאתר סכנות ובמידת הצורך לפנות לקבלת שירותים לשיפור המים.

מה נוכל לבדוק?

את הבדיקה למים נוכל לבצע בקלות יחסית וכל שעלינו לעשות הוא לשלוח דגימה של המים למעבדה המתמחה בכך. התוצאות יינתנו בהתאם לסוג הבדיקה שנבקש לעשות כאשר אנחנו יכולים לבחון נוכחות של מזיקים כמו בקטריות, נוכחות של חומרים כימיים וכן לבצע בדיקות לבריכת השחייה.

בדיקות בקטריות

בדיקה זו באה לזהות נוכחות של חיידקים, בקטריות ומזיקים אשר קיימים במי השתייה. התקנות קובעות אילו חיידקים יכולים להיות נוכחיים במים ובאיזו כמות. בכל מקרה של איתור חיידקים שיכולים להוות סכנה או במקרה שכמות הבקטריות או כל מזיק אחר גבוהה, אפשר יהיה לפנות לגורמים האחראיים ברשות ולוודא שהמצב יטופל. במקרים מסוימים יומלץ לנו להימנע מצריכת המים עד לטיפול מתאים.

בדיקות כימיות

לצערנו ישנם שלל גורמים מזיקים אשר יכולים להופיע במים ולהשפיע על הבריאות שלנו. בין היתר יכולות להיות שאריות של חומרי הדברה, חומרים ממיסים, מתכות ועוד. גם כאן, במקרה שהחומרים הללו ימצאו נוכל לפנות לגורמים המתאימים לקבלת טיפול מתאים. פעמים רבות נרצה להימנע מצריכת המים וזאת עד שנוודא כי הם נקיים וראויים לשתייה.

בדיקות לבריכות שחיה

הבדיקה מתאימה לבריכות בבתים פרטיים, בריכות ציבוריות ובריכות לתינוקות. התפקיד של הבדיקה הוא לוודא לא רק שאין במים חיידקים אלא לוודא שגם אין יותר מידי חומרי חיטוי כמו הכלור. הבריכות הציבוריות צריכות לעמוד בתקנים מחמירים ורצוי שגם הביתיות יעמדו בהן. הבדיקה מבטיחה כי הציבור יכול להיכנס למים ללא כל חשש וסכנה בריאותית.

מתי יש לבצע בדיקות למים?

ישנם מספר מצבים בהם נרצה לבצע בדיקה של איכות המים. אם אנחנו גרים בבית או עובדים במבנה ויש לנו חשש לכך שהמים לא תקינים, נרצה לפנות למעבדה לוודא אם הם ראויים לשתייה ושימוש. סימנים כמו שינוי בטעם או עכירות יכולים להיות סיבה טובה לבצע את הבדיקה.

באזורים בהם נעשתה בניה חדשה כדאי גם כן לבצע בדיקות למים ולבדוק את האיכות שלהם. הדבר נכון בין אם אנחנו מתגוררים באזור כבר זמן מה ובין אם רכשנו דירה בפרויקט חדש. כדי להבטיח שאנחנו לא מזיקים לעצמנו, עלינו לפנות לחברה שתעזור לנו לפענח את מצב המים.

בדיקה על פי דרישה שמתבצעת בידי מומחים

הבדיקה יכולה להתבצע על פי דרישה, בכל רגע שנרצה. אנחנו לא חייבים לחכות לעירייה או לכל גורם אחר כדי שיבצע אותה ויכולים להזמין חברה המתמחה בתחום. את הבדיקה תבצע החברה בעקבות פניה שלנו ועם זאת עלינו לוודא כי אנשי המקצוע הוסמכו לבצע אותה. ההסמכה ניתנת על ידי משרד הבריאות ובעזרת ציוד מתקדם המיועד לבדיקות אלו.

חשוב גם לבדוק כי החברה עובדת עם מעבדה או מפעילה מעבדה העומדת בסטנדרט גבוה. במקרה שאנחנו לא בטוחים איזו בדיקה כדאי לבצע, כל שעלינו לעשות הוא להתייעץ עם החברה, להסביר מה המצב, מה אנחנו רוצים לדעת ובהתאם היא תייעץ לנו כיצד לפעול.

ימית חיטוי מים

חברת ימית חיטוי מים מבטיחה לנו סביבה בריאה. החברה מבצעת בדיקות למים וחיטוי מערכת המים שלנו, על פי הצורך. בסיום כל עבודה תבצע החברה בדיקה נוספת ומקצועית וזאת כדי לוודא שלא נותרו שאריות של מזיקים. לפרטים, כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם החברה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-9995409

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!